הסכם שימוש, חובה לקרוא את כל ההסכם לפני יצירת הזמנה.

        1. כל ההזמנות באתר הם מוצרים שאינם ניתנים להחזרה:

הזמנות דיגיטליות הנפשת לוגו, באנרים, ושאר עבודות גרפיות.

לא ניתן לבטל הזמנות לאחר שבוצעו.

ישנם מצבים מסוימים שיתכן ונוכל לבטל את ההזמנה במידה והביטול נעשה לפני שהתחלנו לעבוד על ההזמנה שלכם, אך איננו מתחייבים שנעשה זאת, נא לקחת זאת בחשבון בטרם ביצוע ההזמנה. בתקוה להבנה.

2.  משלוח

אנו נשתדל לבצע את ההזמנה שלכם בתוך יום עסקים אחד, בתלות בעומס ובסיבות טכניות נוספות יתכנו עיכובים של עד 3 ימי עבודה, בד”כ אנו שולחים ללקוחותינו בתוך 2 ימי עבודה.

3. אין לערוך או להעתיק מהאתר שום וידאו או פס קול או חלקים מהם לצורך יצירה הזמנה אחרת או לכל שימוש אחר שלא הוזמן ונרכש כדין, הלקוח יכול להשתמש בוידאו לאחר תשלום מלא ורכישה כדין, אך ורק לצורך שליחתו למוזמנים לאירוע עבורו הוזמן, וללא כל עריכה נוספת או העתקה או שימוש חוזר באירועים אחרים, כל הזכויות שמורות ליוצר על פי כל דין ועל פי תורתנו הקדושה .

כל הזכויות שמורות על פי כל דין ועל פי תורתנו הקדושה לסטודיו פלאש, על כל התוכן והמאמרים הוידאו התמונות והקבצים הקיימים באתר או שנשלחו ללקוח או שפורסמו על ידינו בכל מקום אחר ואין רשות להוריד וידאו או תמונה או מנגינה מאמר או כל טקסט אחר שבאתר  או כל קובץ או חומר אחר מהאתר ללא רשות מפורשת בכתב, וכ”ש שאין להשתמש בהם או להפיצם ללא תשלום.

4. בשלב ביצוע הזמנה יש לבחור אחת מהאפשרויות הבאות: 1. וידאו ללא מנגינה, 2. וידאו עם מנגינה ברירת מחדל, 3. וידאו עם מנגינה מותאמת אישית.

הסבר:

וידאו ללא מנגינה, אנו עורכים את הוידאו ומחליפים רק את הטקסט המופיע בוידאו כפי שהלקוח ממלא בטופס היעודי לכך, הלקוח ישא באחריות על כל טעות בהקלדה  שבוצע על ידו, סטודיו פלאש שומרת לעצמה את הזכות לגבות עמלה נוספת על כל תיקון או החלפה של הטקסט שנעשה שלא באשמת סטודיו פלאש, הוידאו ישלח ללקוח ללא מנגינה כלל, גם ללא המנגינה המופיעה באתר בעמוד המוצר, כל הזכויות על הוידאו שמורות לסטודיו פלאש ואין ללקוח רשות לערוך את הוידאו .

וידאו עם מנגינה ברירת מחדל, אנו מביאים את המנגינה המוצגת בעמוד המוצר בלבד ללא עריכה או שינויים נוספים, כל הזכויות בשימוש במנגינה שמורות ליוצר המנגן או הזמר שנתן רק לנו רשות מפורשת להשתמש בו, ואין לעשות לו בו כל שימוש אחר שלא הוזמן על ידינו ולא להעתיקו להזמנות אחרות, וכן אין רשות להורידו מהאתר ולהשתמש בו או להפיצו ללא תשלום.

וידאו עם מנגינה מותאמת אישית, הלקוח ישלח פס קול של 20-30 שניות (כפי הקיים בדגם המקורי בהזמנה באתר) מוכן שנערך ע”י התזמורת שאמורה להיות בשמחה, או כל מנגינה אחרת שיש לו רשות מפורשת מהיוצר ואין עליה שום בעיה חוקית או/ו הלכתית של זכויות יוצרים, הלקוח אחראי לוודא שאין בעיות של זכויות יוצרים לא של המנגן ולא של המלחין, ובכל מקרה של תביעה של היוצר או המלחין או מי מטעמו על הפרת זכויות יוצרים הלקוח ישא באחריות המלאה וישלם את כל הוצאות התביעה וינהל בעמו את כל התהליך המשפטי.

5. הלקוח מתחייב למלא את הטופס עם הפרטים למילוי בהזמנה מיד לאחר הרכישה, כל עיכוב מצד הלקוח יגרור עיכוב מצד סטודיו פלאש, והלקוח לא יוכל לבוא בטענות על איחור בהספקת המוצר, אנו עושים כל מאמץ לשלוח את ההזמנות בהקדם האפשרי אך בתנאי שהלקוח שלח מיד את כל הפרטים הנדרשים.

לקוח שיתעכב ולא ישלח את הפרטים עבור ההזמנה, אנו רואים זאת כאילו קיבל את המוצר המוגמר והוא לא יזוכה בכספו בחזרה, ואפילו שלא קיבל את המוצר או שלא עשה שימוש במוצר כלל, האחריות מוטלת על הלקוח לשלוח את הפרטים.

6. במידה ועברו 3 ימי עבודה ולמרות שהלקוח שלח את הפרטים מיד לאחר התשלום, הוא לא קיבל שום מוצר או עדכון מסטודיו פלאש, הלקוח מתבקש ליצור קשר מיד עם סטודיו פלאש בטלפון 053-3135444 או במייל [email protected] ולוודא שלא קרתה תקלה בשליחת הטופס עם הפרטים המלאים, ואנו נשתדל לשלוח לו את ההזמנה בהקדם האפשרי, אם הלקוח לא יצר קשר עם סטודיו פלאש למרות שעברו 3 ימים, הלקוח לא יוכל לבוא בטענות או בדרישת פצוי בגלל עיכוב ביצרית ההזמנה או בגלל שלבסוף לא עשה או ל הספיק לעשות שימוש בהזמנה.

7. מאחר שאנו פועלים רק על פי התורה הקדושה, אין לבצע הזמנה בשבתות ובמועדי ישראל, ובזמנים שאסור להזמין על פי תורתנו הקדושה, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל כל הזמנה שתבוצע בימים אלו בלי שום פיצוי ובלי הוכחת נזק, בניכוי 10% עמלה דמי ביטול וטיפול בביטול והוצאות אשראי.

8. בהזמנתך הנך מצהיר שקראת את כל ההסכם הנ”ל והנך מסכים לו ללא טענות או סייג.

לפרטים נוספים תוכלו ליצור איתנו קשר במייל [email protected].

נשמח לתת לכם שרות מכל הלב.

הוספה לרשימת התפוצה